Hoera! Mijn Instagram pagina Style & Sugar bestaat alweer een jaar, hoera! Wat is de tijd snel gegaan zeg. In een jaar heb ik een bereik van 22.000 volgers opgebouwd en daar ben ik enorm trots op. Om dit te vieren kondigde ik al aan op Instagram dat ik een hele leuke verrassing voor jullie zou hebben. Deze mag ik nu eindelijk onthullen! Ik mag namelijk een prachtig kussen van HAY gaan verloten onder een van mijn volgers! Hoe LEUK is dat? Lees snel verder als je kans wilt maken.
Allereerst heeft MisterDesign ontzettend veel mooie designkussens in haar assortiment die je zeker even moet bekijken, maar de kussens van HAY zijn al een tijd mijn favoriet. Van mijn gespaarde geld kocht ik een anderhalfjaar geleden (toen had ik nog niet eens Instagram!) mijn allereerste HAY kussen in het roze, de candy. Prachtige kleur, maar voor in mijn huidige interieur iets te fel. Ik vind het het fijnst als een kussen overal bij past qua kleur, stijl en textuur. Deze beige variant heeft dat!
Wie kent het merk HAY niet? Deense meubels uit de jaren ’50 en ’60 zijn een grote inspiratiebron geweest bij het opzetten van HAY door het koppel Rolf en Mette HAY. De meubelcollectie van HAY bestaat nu uit moderne, kwalitatieve, Scandinavische en minimalistische meubelen. Voor ieder wat wils! De HAY Dot cushions zijn ontzettend populair en in veel verschillende kleuren en materialen te verkrijgen, waardoor deze altijd goed zullen matchen bij je interieur.
Doordat dit kussen een lichte kleur heeft en een minimalistisch design is deze super makkelijk te stylen. Leg het kussen in je favoriete stoel, op de bank samen met dat ene felle designkussen of gebruik hem als comfortabel kussen tijdens het Netflixen in je slaapkamer. Ik combineer de kleur beige nu met groen, maar deze tint past ook super mooi bij roze, rood, oranje of blauw. Dit kussen is tijdloos waardoor je hier enorm lang van kunt genieten en er niet snel op uitgekeken zult raken.
Ben jij al een beetje in de lentestemming? En zie jij dit kussen al mooi bij jou thuis op de bank liggen? Doe dan mee! Ik mag namelijk één van mijn lezers verblijden met het HAY Dot Hero kussen in beige. Lees hieronder hoe je mee kunt doen;
Reageer op mijn blog:
Volg @misterdesignnl en @styleandsugar op Instagram
En laat een reactie met je Instagram naam achter op mijn blog
Voor een extra winkans op dit kussen:
Repost een foto van mijn blog op Instagram en tag MisterDesign & Style and Sugar
Volg @misterdesignnl en @styleandsugar op Instagram
Tag minstens 2 vrienden die deze actie ook tof zullen vinden
Let op: Meedoen kan t/m donderdag 16 februari. De dag erna, op vrijdag wordt de winnaar bekend gemaakt hier mijn blog! Heel veel succes allemaal, ik kijk uit naar jullie reacties :-)
AND THE WINNER IS:
@myvisualpresentation van harte gefeliciteerd met dit prachtige HAY kussen! Stuur je mij jou adres, dan komt het kussen volgende week naar je toe!
Deze blogpost is tot stand gekomen in samenwerking met MisterDesign. Op mijn blog geef ik altijd een eerlijke review over een product of merk.
Reacties
Annemarie 6 years ago
Wow, heel last minute maar ik doe heel graag nog mee met deze winactie. Het kussen zou de sfeer in ons tijdelijke huis een stuk fijner maken!
@annemariedehaard
Melissa 6 years ago
OW WoW, super mooi kussen, deze zou super staan in ons huis ✨💕 Ik waag zeker een gokje en doe graag mee 💫
Instagram: Maulissa
Leonie 6 years ago
Ik doe heel graag mee voor in ons nieuwe huis!! :)
Instragram: interiorbylee
Anne 6 years ago
@heijni
Anne 6 years ago
Wat een leuke give away actie!! Ik doe graag mee!! Fingers crossed!!! 🤞🤞🤞😃
Laurien de Vries 6 years ago
Zo’n mooi kussen van een prachtig merk! Over 2 weken krijgen mijn vriend en ik de sleutel van ons eerste huisje, dus dit kussen zou het gelijk een stuk knusser maken. Ik doe graag mee!
Liefs @lauvries
Jessica 6 years ago
Van harte gefeliciteerd meid met al die volgers!! Zo verdiend met jullie prachtige, nieuwe huis! En voor mij eindelijk fijne inspiratie voor stoelen aan een ronde tafel! Ik kan maar niet kiezen haha! Ik ga nog even duimen draaien voor dit prachtige kussen! X Liefs Jessica (IG: Tintjewit)
Kimberley 6 years ago
Ik doe mee! Je kunt me vinden onder kimberleyvdz op instagram 😊
Fingers crossed!
Kim 6 years ago
Gefeliciteerd! Ik doe ook graag mee.
@kim_leeuw
Brigitte 6 years ago
Aahhh wat een super leuke winactie!! Ik loot heel graag mee! 😄 #loveHay #butnoHaybudget. Mijn IG is brigittevr85. P.s. Nog gefeliciteerd met je 1-jarig IG jubileum! 🎉🎈
Marielle 6 years ago
Voor mn lieve zussie en tevens beste vriendin die samen met haar vriend hun eerste huis heeft gekocht. Zou leuk zijn als ze hun eerste woonaccessoire zouden winnen <3
Jiska 6 years ago
Gefeliciteerd met je 1 jarig jubileum!
Jaa ik doe graag mee met deze winactie! Wat een gaaf kussen zeg en idd met die neutrale kleur past het overal bij!
IG: jiskahome
Susanne 6 years ago
Wauw, wat een mooi kussen. Pas sinds kort op instagram en de eerste winactie waar ik aan mee doe. Ik doe heel graag met de winactie. Ik ben benieuwd M’n instagram naam; susanneleeuw
Fabienne 6 years ago
Wauw gefeliciteerd! Wat een superleuke actie en wat een gaaf kussen.. zoals ik al aangaf verwachten wij een ukkie en hoe tof zou dat zijn als ik lekker met ukkie op de bank kan gaan zitten met deze kussen! Qua kleur is hij ook perfect in ons huis en ik ben verliefd.. fingers crossed:) mijn insta naam: fgfotografie123
Angelique 6 years ago
Hey Greet,
Ik doe heel graag met de winactie. M’n instagram naam; xangggg
Veel liefs xxxx
Linda 6 years ago
Gefeliciteerd met je jubileum! Ik zou heel graag het mooie Hay Dot kussen winnen voor in onze pas gebouwde erkerbank! Ik ben zelf een zitkussen aan het maken voor het bankje (of nou ja, ik doe een poging) en daar bovenop moeten natuurlijk een paar sierkussens komen! Ik heb al een tijdje een oogje op de Hay-serie, dus dit is de perfecte kans! Mijn Instagram is @liefslinda12345. 😘
Alana Jansen 6 years ago
HAAAAY!!! Wát een mooie foto’s!
Jullie huisje is zó mooi geworden, heel inspirerend! Door jouw ben ik ban plan om de muur bij ons denim drift te schilderen (ook al heb je het nu al anders, haha!)
Zo’n kussen zou goed passen bij ons (waar niet eigenlijk?). Ik ben druk bezig met het maken van een moodboard voor een nieuw kleurenplan bij ons thuis. Grijs als basiskleur, dus dat kussen zou al een goed begin zijn!
Liefs,
@alanajansen
Kim 6 years ago
Heel erg leuk! Ik doe graag mee. Mijn naam op instagram is kimgrievink
Liefs
Elles Dekker 6 years ago
GEFELICITEERD🖤
Ik doe graag nog mee met de winactie!
Mijn instagram account is: e.l.l.e.s.d.e.k.k.e.r
(Niet zo handig te typen met al die puntjes ertussen🙈)
Rianne 6 years ago
Hoera 1 jaar!!! Geniet altijd zo van je mooie foto’s en gezellige blogs! Ik krijg ook helemaal de lentekriebels van dit mooie HAY kussen, al zo vaak in mijn handen gehad, maar moest echt nog even doorsparen…hihi waag dus gewoon n kansje😘
IG: rianneregelink
Kathy @weertman 6 years ago
Wat gaat een jaar snel zeg! Gefeliciteerd en ik doe graag mee met deze gave actie.. duimen!
Nathalie 6 years ago
Hier doe ik graag aan mee! Kan ik dit kussen afvinken op mijn ‘most-wanted’ lijstje?
Fingers crossed 🤗!
@tattelie
Anita H. 6 years ago
Mijn instagramnaam is gelijk aan de hier gebruikte. Ik zie dit kussen graag op mijn bank liggen.
Naomi 6 years ago
Lieve Greet,
Ik volgde je al met veel plezier op IG maar heb nu ook je blog ontdekt. Wat een leuke stukjes schrijf je en jouw foto’s blijven prachtig. Nu ook weer met het stukje over Valentijnsdag. Een plezier om te lezen.
Wat leuk dat je dit al een jaar doet, echt gaaf gefeliciteerd! En te gek dat je het prachtige kussen van Hay weg mag geven. Ik waag heel graag een gokje want dit prachtige kussen zou zo mooi staan in ons huis, op de bank, in de erker of op een losse stoel.
Groetjes
Naomi (@naomii_loves)
Lisa 6 years ago
Wauw, ik zag jullie winactie en wist gelijk dat ik mee wilde doen. Daarom dan nu ook mijn reactie maar ook om je te feliciteren met je 1-jarig bestaan lieve Greet. Wat doe je het goed en jeetje wat een volgers. Een van mijn favo inspiratiebronnen op instagram. Nog heel veel jaren vol met inspiratie, ig en blogplezier gewenst. Liefs, Lisa ( @myvisualpresentation )
Heleen 6 years ago
Vergeet ik mijn insta naam: heleensteenhuis
Heleen 6 years ago
Wat een super gaaf kussen. We zijn druk met het opfrissen van onze woonkamer en dit kussen is een parel! Wil hem heel graag winnen.
Suzanne @bijsuuz 6 years ago
Wat een super giveaway. Hay is 1 van mijn favoriete Scandinavisch merken. Dit kussen staat al een tijdje op mijn wishlist. Maar het is best wel een investering voor een kussen. Vandaar dat ik dit prachtige kussen nog niet op mijn bank ligt te pronken. Ik denk dat het kussen helemaal tot zijn recht komt bij ons tussen al het wit en roze. Daarom doe ik graag mee met de give away. So fingers crossed 🍀
Manouk 6 years ago
Jaaa super gaaf voor op onze bank ♡ Bij jullie staat ie ook geweldig in jullie prachtige huis! Ben benieuwd naar jullie make over van vandaag :) Ik duim heeel hard voor het kussen!
Liefs @manouk_jace
Ayse 6 years ago
Van harte gefeliciteerd meid! Je verdient het met al die mooie foto’s en prachtig interieur. Ik vind de giveaway echt te gek! Een prachtig kussen dat zeker mooi gaat staan op mijn nieuwe bank (die heb ik gister besteld, kan niet wachten tot ie geleverd is). Dus fingers crossed 🤞liefs, Ayse
Marleen 6 years ago
Gefeliciteerd met je 1 jarige bestaan! En wat een bereik heb je! Fantastisch!! Daar droom ik nog van.
En deze actie is helemaal te gek! Het kussen van Hay staat al een tijdje op mijn wishlist.
Dus ik doe graag mee!
Liefs,
Marleen
IG: home_stylingstudiomarleen
Jorien 6 years ago
Onwijs leuk!! Doe graag mee, wonen net samen in ons 1e huisje na jaren veel gereisd te hebben tussen Noord Holland en Friesland. Je instagram account is zo’n fijne inspiratiebron! Liefs
Esther 6 years ago
🎉🎁🍰 Gefeliciteerd, doen wat je leuk vindt is genieten.
Graag maak ik kans op zo’n fijn kussen!
Esther
IG: floestnl
Feestelijk Leven Op Elke Simpele Teen, Floest
Ellen 6 years ago
Ooh, ik doe mee! Je blog en IG zijn een heerlijke inspiratie voor ons nieuwe huisje. Hip hip hoera, gelukkige eerste verjaardag! Dat er nog véél mogen volgen! Xx
Leonie 6 years ago
Alweer een jaar?! Wat gaat dat snel. Ik lees al tijden met plezier je blog en geniet van je plaatjes op IG. De kussen gaat perfect staan in ons nieuwe huisje 🤗
Liefs Leonie (IG: leonie_elize)
Mechteld 6 years ago
Dit mooie kussen zou perfect staan in mijn nieuwe huisje. In januari zijn mijn vriend en ik gaan samenwonen en wij kunnen nog wel wat mooie assesoires gebruiken. Dit kussen past perfect bij zijn simpele strakkere smaak en bij mijn Scandinavische smaak!
Oh en gefeliciteerd met je jubileum!!!
mijncarlijncreationd 6 years ago
Hieperde piep hoera! Gefeliciteerd met je 1jarig bestaan. Een HAY Dot Hero kussen staat al heel lang op mijn favorietenlijstje, de beige zou hier perfect passen in ons beige-taupe-huis ♡ Aangezien ik al bijna 1 jaar geen werk heb en niet zelf voor dit mooie kussen kan sparen, doe ik heeeeeel graag me ^_^ !
Danielle 6 years ago
Van harte gefeliciteerd met je 1 jarig bestaan, op naar het 2e jaar!
Uiteraard doe ik mee met je winactie naar t prachtige kussen! 💕
Succes, Danielle xoxo
Isabel 6 years ago
Gefeliciteerd met je 1-jarig jubileum!
Ik ben een enorm hay dot kussen fan - en dit exemplaar zou een plaatje zijn in ons interieur! So fingers crossed!!
Lieve groetjes,
Isabel
IG: studio_living_by__isabel
Marije 6 years ago
Gefeliciteerd met je 1 jarig jubileum!
Ik doe heel graag mee! Dit Hay kussen zou perfect staan op onze Fest bank! :)
IG: marijesikkes
Manon 6 years ago
Oh gaaf! Zo’n prachtig kussen 😍
Ik doe graag mee 😊
Liefs Manon
IG: manon_o87
Huisvanmarie 6 years ago
Hij doet het!! Yes! Want dit kussens vind ik toch zo ontzettend mooi 😍 Wie doet hier nu niet aan mee??! Gefeliciteerd met je jubileum, dat wij (en nog veel nieuwe volgers!) nog lang van je mooie plaatjes mogen genieten 😘
Tamara 6 years ago
Groot fan van Hay ♡
Zou heel graag zo’n mooi kussen winnen!
Liefs Tamara @homestijl
Nena 6 years ago
Oeeh ja ik doe mee!
@turnitinsideout
Carola de Vries 6 years ago
Gefeliciteerd met je 1jarig jubileum🎉😉 Super leuke give away!
Liefs Carola 😙
Instagram: @caroladevries
Miranda 6 years ago
Wat een prachtig kussen en give away! Leuk om je te volgen op Instagram en je blog. Wat doe je dit goed. Dik verdiend hoor.
Instagram: @inhuisenzo
Cindy 6 years ago
Wat leuk! Een prachtig kussen, ik had heel veel donkere en aanwezige kleuren in huis. Maar ga toch meer naar de lichte tinten. Dit kussen zal er prima bij passen! :)
IG: Cindydevries717
Ciska 6 years ago
Jaaa!
Manon 6 years ago
Hee meid! Ten eerste gefeliciteerd met 1 jarig jubileum, ik hou van je plaatjes en je blogs zijn altijd leuk om te lezen! En wat een gave actie zeg. Wauw, ik maak zeker graag kans op dit prachtige exemplaar!
Liefs, Manon
(Insta: manonwonen)
Ronald (@tegendraadin) 6 years ago
Hey Greet! Poging 2! 😉 Gefeliciteerd met 1 jaar instagram! 🎉 Op naar de volgende jaren! Wat een gave winactie! Ik doe natuurlijk super graag mee! Het beige kussen staat samen met de candy op ons wensenlijstje en past super bij ons nieuwe kleurenpalet in huis! Hij staat bij jou ook erg mooi!😍 zou super zijn om hem te winnen zodat ik sanne nog extra kan verrassen op haar verjaardag volgende maand😊
Fijne dag vandaag!😘
Liefs Ronald
@tegendedraadin
Mariska 6 years ago
Hay Greet, gefeliciteerd je doet het supergoed! Ik zou dit kussen heel graag willen winnen, want zoals je zelf ook schrijft hij past overal goed bij. Dus als ik weer eens veranderen met kleurtjes, kan ie mooi blijven liggen! 🤗 Mn insta is @maris_home
Heleen 6 years ago
Ikke ikke ikke!!
Baukje 6 years ago
Ik doe heel graag mee! 😍
Liefs Baukje IG: styleachterover
esther_vm 6 years ago
Wat een leuke actie! Ik doe graag mee! Je instagramaccount is een van mijn favorieten! Zo heerlijk licht en overzichtelijk! En betaalbare ideeen die je me geeft. Is m’n hub’ ook heel blij mee, haha. Keep going’!
Macy 6 years ago
Ik probeer het nog een keer! Gefeliciteerd! 🎉 Super leuk dat je een jaar bestaat! Voor mijn gevoel veel langer. Ik vind je interieur echt prachtig en volg je dan ook met alle plezier. Het kussen vind ik natuurlijk ook ontzettend mooi en zou deze graag winnen. Ik weet al precies waar ik deze zou neerleggen. Fijne dag vandaag nog! Veel liefs Macy @macynas
Nadia 6 years ago
Gefeliciteerd met je éénjarig bestaan! Sinds je verhuizing ben ik elke dag weer benieuwd naar wat je gaat posten. Heel erg mooie feed heb je! Omdat ik van dezelfde style hou als jij, doe ik graag mee met je winactie! Het kussen zou ook erg leuk staan in mijn huis😄 @inspire_my_home
Charissa 6 years ago
Wauw gave actie en wat een mooi kussen! Gefeliciteerd met je 1-jarig bestaan. Ik volg je graag en je mooie huis is een echte inspiratiebron voor mij :-)
Mijn instagram is @wooonn_
Inge 6 years ago
Hi Greet,
Gefeliciteerd met t 1-jarig bestaan van je mooie Instagram feed! En wat is t leuk om je te volgen. Ik doe ook zeker mee met je leuke en gave winactie, die hier ook al even op de wish-list staat:) en deze kleur zou ook perfect in mijn huisje passen tussen al dat roze en grijs.
Liefs,
Inge
@stijl_inge
Brigit.m 6 years ago
Gefeliciteerd. Ga vooral zo door😉 Instagram: @brigit.m
Linda 6 years ago
Zo zie je maar dat je in korte tijd super veel mensen weet te inspireren!! Ik blijf je gewoon volgen 😊 En stiekem hoop ik natuurlijk ook kans te maken op de prachtige give-away
Marije 6 years ago
Gefeliciteerd met je 1 jarig jubileum! 🎉
En wat een te gekke winactie! I ❤️ HAY kussens! Ik doe heel graag mee want ik kan wel een nieuw kussen gebruiken.
Sophie 6 years ago
Heel leuk! Ik doe graag mee.
@interiorworlds
Melissa 6 years ago
Aaah heel tof! Ik doe zeker mee! Je mooie foto’s op instagram zijn een goede inspiratie om mijn eigen huisje leuk te stylen! Instagram: @melissaremeeus
Greet 6 years ago
Hij werkt!
Maurice 6 years ago
test
Geef een reactie